Ünlü sanatçı için 760 horoz kesildi!

Ye­din­ci al­bü­münü pi­ya­sa­ya sunan ünlü sanatçının, albüm kapağındaki kostümü için 760 tane horoz kesildi.

Ünlü sanatçı için 760 horoz kesildi!
 İki yıl­lık bir ça­lış­ma­nın ar­dın­dan ye­din­ci al­bü­mü 'Ay­na­'yı pi­ya­sa­ya çı­ka­ran Si­bel Pa­muk, her­ke­si şa­şır­ta­cak bir al­büm ka­pa­ğı çe­ki­mi­ne im­za at­tı. Genç şar­kı­cı, ho­roz tüy­le­rin­den özel ola­rak ha­zır­la­nan bir kos­tüm­le ka­me­ra kar­şı­sı­na geç­ti."KUYRUĞUNDAKİ TÜYLER KULLANILDI"
El­bi­se için tam 760 ta­ne ho­roz ke­sildi­ği­ni be­lir­ten Pa­muk, "Ho­roz­la­rın kuy­ru­ğun­da 6-7 adet gi­bi az sa­yı­da bu­lu­nan tüy­ler kul­la­nıl­dı" de­di. Ke­si­len ho­roz­la­rı ih­ti­ya­cı olan ai­le­le­re da­ğıt­tı­ğını da di­le ge­ti­ren şar­kı­cı, "Za­ten bes­len­mek için ho­roz­lar ke­si­li­yor." dedi."HAYVANSEVERLER BOŞUNA KIZMASIN"
Bu yüz­den hay­van se­ver­ler ba­na bo­şu­na kız­ma­sın. Or­ta­da ne­ga­tif bir du­rum ol­sa ben za­ten böy­le bir şe­yi yap­maz­dı­m" diye ko­nuş­tu.

"DİKKAT ÇEKMEK İÇİN"
Bir magazin programında Oya Aydoğan bu duruma, "Dikkat çekmek için yaptığı o kadar belli ki, aslı yoktur bu olayın" şeklinde yorum yaptı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.