DÜNYA Haberleri Tümü

Sakallı kadını görenler şok oldu!

İngiltere'de hormon bozukluğu nedeniyle yüzünde sakal çıkmaya başlayan Annalisa isimli kadına en büyük desteği kocası veriyor.

 Vücudundaki hormonal bozukluk nedeniyle yüzünde sakal çıkmaya başlanan kadının en büyük destekçisi 5 yıllık eşi... Evlilik yıldönümlerini kutlamay hazırlanan çift, ilginç görünümleriyle herkesi şaşırtıyorlar.Sakallı Kadının En Büyük Destekçisi Kocası
İngiltere'de hormon bozukluğu nedeniyle yüzünde sakal çıkmaya başlayan Annalisa isimli kadına en büyük desteği kocası veriyor.
Vücudundaki hormonal bozukluk nedeniyle yüzünde sakal çıkmaya başlanan kadının en büyük destekçisi 5 yıllık eşi... Evlilik yıldönümlerini kutlamaya hazırlanan çift, ilginç görünümleriyle herkesi şaşırtıyorlar.

"SEVGİMİZDE AZALMA OLMADI"
Yüzünde sakal çıkmaya başladıktan yaşamlarında bir değişiklik olmadığını belirten Annalisa "Sevgimizde herhangi bir azalma olmadı. Hatta birbirimizi daha çok sevmeye başladık. Çünkü biz evlenirken kötü günler için birbirimize söz verdik" dedi.SAKALLARINI EVLİLİK YILDÖNÜMÜNDE KESECEK
Sakallarını ne zaman keseceği sorusuna da yanıt veren Annalisa, "1 hafta sonra 5. evlilik yıldönümümüzü kutlayacağız. Sakallarımı neredeyse 1 yıldır hiç kesmiyorum. Ama o günün şerefine keseceğim" şeklinde konuştu.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz
Facebook Yorumları